Przenośny Monitoring Wizyjny SELTIK TOWER

Monitoring wizyjny zapewniający w pełni zdalną ochronę można zainstalować i w pełni uruchomić w ciągu zaledwie kilku minut zapewniając natychmiastową ochronę obiektu bez okablowania i bez prac instalacyjnych. Urządzenie SELTIK TOWER wyposażone w kamery z detekcją ruchu oraz głośniki audio skutecznie eliminują potrzebę stosowania kosztownej ochrony fizycznej, kilkukrotnie zmniejszając koszty zabezpieczeń i zwiększając przy tym jakość usługi zapobiegając pojawienia się czynnika ludzkiego błędu. Mobilna wieża CCTV wysuwająca maszt zapewnia dobrze widoczny środek odstraszający, pomagający zapobiegać wtargnięciom i skutecznie odstrasza potencjalnych włamywaczy nie dopuszczając do aktów wandalizmu i kradzieży.
Mobilna wieża CCTV zapewnia bezpieczeństwo również w miejscach gdzie niema dostępu do zasilania dzięki panelom fotowoltaicznym bądź też agregatom stałe źródło zasilania jest zbędne a monitoring wizyjny w najbardziej specyficznych miejscach takich jak np. Środek lasu jest zapewniony.
Zarówno do zdalnej ochrony przez stację monitorowania jak i podglądu do sytuacji na obiekcie w telefonie klienta przez 24h.
Mobilne wieże SELTIK TOWER mogą być wyposażone również w koła co pozwoli na częste przestawienia urządzenia monitorującego wraz z postępami prac budowlanych.