Seltik Tower – Wieże Mobilne Monitoringu CCTV

mobilny monitoring

Innowacyjna ochrona
Seltik Tower

 

Seltik Tower to wieża mobilna CCTV, która monitoruje wizyjnie różnego rodzaju obiekty. Składa się z kamer IP (opcjonalnie termowizyjnych) z nowoczesną analityką obrazu. Wieża jest również wyposażona w głośnik oraz reflektor który oświetla teren. Przy konfiguracji wieży możemy zastosować różne opcje ustawień. Masz wieży wysuwa się na wysokość ok. 7 metrów. Wieża mobilna uzbrojona jest w automatykę oraz solidny akumulator o dużej mocy.

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA WIEŻY MOBILNEJ CCTV

 • Dostawa, uruchomienie SELTIK TOWER realizuje przeszkolony i wyznaczony Technik z firmy SELTIK.
 • Klient otrzymuje bezpłatnie aplikację do obsługi SELTIK TOWER wraz z możliwością podglądu kamer na urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym.
 • SELTIK TOWER jest wyposażony w kamery z wbudowanym czujnikiem ruchu oraz termowizją i zaawansowaną analizą detekcji, która dodatkowo podwyższa poziom zabezpieczenia.
 • SELTIK oferuje Wieżę zasilaną prądem stałym 230V/32A wraz z opcją dodatkową tj. lampą oświetleniową chronionego obiektu z czujnikiem zbliżenia (wyposażenie na życzenie Klienta).
 • SELTIK TOWER jest standardową wyposażona w akumulatorowy system podtrzymania tzw. awaryjnego, na okoliczność przerw w dostawie zasilania głównego. Standardowy czas dla SELTIK TOWER z opcją oświetlenia dodatkowego – do 10-12h, zaś w wersji bez oświetlenia czas podtrzymania wydłuża się do 18-20h.
 • W celu ustawienia urządzenia potrzebujemy obszar 3×3 metry na utwardzonym gruncie.
 • W przypadku wykrycia obecności osób nie upoważnionych podczas uzbrojonego systemu i braku spełnienie poniższej wymienionych okoliczności Operator Centrum Monitoringu Wizyjnego natychmiastowo wysyła Grupę Interwencyjna.
 • SELTIK TOWER jest również wyposażone w głośnik przez który operator może przekazywać informację do osób przebywających na obiekcie jak również wzywać do opuszczenia obiektu jeśli ktoś wkroczy na teren obiektu przez przypadek.
 • Operator po naruszeniu wyznaczonego obszaru z zaawansowana detekcją, dokładnie analizuje zdarzenie, obraz ze wszystkich dostępnych na obiekcie w monitoringu wizyjnym kamer, następnie w ewidentnych zdarzeniach i braku nie odstąpienia intruza na polecenia głosowe Operator SELTIK wysyła zmotoryzowany patrol interwencyjny.
 • Gotowość do uruchomienia SELTIK TOWER i usługi monitoringu wizyjnego wraz z zapewnieniem w ramach kompletnej usługi podejmowania interwencji przez zmotoryzowany patrol  na zdarzeń/alarmów wygenerowanych przez detekcje  maksymalnie do 5 dni roboczych od podpisania umowy.
 • W przypadku potrzeby przestawiania SELTIK TOWER w czasie realizacji usługi na danym obiekcie będzie naliczana dodatkowo opłata wg wyceny indywidualnej ustalonej, zaakceptowanej przez strony.

wieża monitoringu seltik
maszt wieża monitoring mobilny cctv wieże mobilne monitoringu wynajem
wieze mobilne do monitoringu wizyjnego
mobilna wieża monitorująca Warszawa wieże mobilne
mobilny maszt do monitoringu wizyjnego warszawa wieże mobilne cctv wynajem

Schemat działania Seltik Tower

mobilne wieże monitorujące

Mobilne wieże monitoringu wizyjnego

Naszym priorytetem jest aby klienci Klienci decydujący się na współpracę z naszą firmą osiągali najwyższy poziom korzyści i satysfakcji z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

seltik tower mobilny monitoring