Zabezpieczenia Techniczne

zabezpieczenia techniczne kamery

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta poprzez: bezpłatne projektowanie zabezpieczeń, instalację i konserwację systemów, podłączanie obiektów do monitoringu. Montowane przez naszą firmę systemy alarmowe objęte są 24-miesięczną gwarancją i całodobowym serwisem gwarancyjnym, a na podstawie oddzielnej umowy – serwisem pogwarancyjnym.

Stosujemy urządzenia, które posiadają atesty i homologację dopuszczające je do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia. W systemach wykorzystujemy centrale mikroprocesorowe, nadajniki powiadomienia radiowego, czujki ruchu, czujki magnetyczne i akustyczne. Wszystkie urządzenia systemów są łączone na linii anty sabotażowej.

OFERUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE

 • Monitorowania wizyjnego stacjonarnych kamer CCTV oraz mobilnych, autonomicznych wież CCTV – SELTIK TOWER
 • Kontroli dostępu ( KD )
 • Systemów CCTV

 • Systemów kontroli obchodów agentów ochrony
 • Monitorowanie sygnałów z obiektów
 • Analiza stanu zabezpieczeń techniki ochronnej, audyty
 • Przeglądy i konserwację systemów techniki ochronnej

System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN)

Zadaniem systemu sygnalizacji włamania i napadu jest jak najszybsze i skuteczne wykrycie intruza w obiekcie i przekazanie tej informacji odpowiednim służbom w celu podjęcia stosownych działań. Seltik sp. z o.o. oferuje szeroki wybór urządzeń począwszy od central alarmowych, przez wszelkiego rodzaju czujki, sygnalizatory, urządzenia peryferyjne po różnego rodzaju akcesoria. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu optymalny system sygnalizacji włamania i napadu dostosowany do każdego rodzaju obiektu, bez względu czy jest to pojedynczy, niewielki budynek, pawilon handlowy czy biurowiec.

Kontrola Dostępu (KD)

System kontroli dostępu, stanowi doskonałe uzupełnienie systemu sygnalizacji włamania i napadu. Rolą nowoczesnego systemu kontroli dostępu jest ograniczenie dostępu do określonych miejsc w obiekcie osobom nieupoważnionym, w czasie gdy w strefie chronionej przebywają osoby uprawnione. Stanowi on alternatywę dla tradycyjnych, mechanicznych systemów kontroli dostępu opartych o zwykłe klucze. Za pomocą dedykowanego oprogramowania administrator ma możliwość w bardzo szybki i prosty sposób wybierać osoby, które mają być objęte systemem, ustalać harmonogram przejść i przydzielać dostęp. Jest to jeden z powodów, dla których tak chętnie inwestorzy korzystają z ich możliwości.

systemy alarmowe warszawa

System Telewizji Przemysłowej (CCTV)

Telewizja przemysłowa – to system pozwalający na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer jednocześnie. W skład systemu wchodzą głównie rejestratory i kamery, z których obraz jest transmitowany do centrum odbiorczego, gdzie personel na monitorach może obserwować rejestrowane zdarzenia. Ważnym elementem telewizji przemysłowej(szczególnie przy montażu kamer obrotowych jest klawiatura sterująca do manipulowania kamerami PTZ, pozwalająca na sterowanie całym systemem CCTV.

systemy p. poż

Systemów kontroli obchodów wartowników (Active Track)

Active Track to nowoczesne urządzenie łączące funkcje personalnego odbiornika GPS oraz telefonu komórkowego. Zastosowanie 4 zakresowego modemu u-blox Leon G100 umożliwia uruchomienie usługi A-GPS, dzięki której Active Track potrafi określić dokładną lokalizację nie tylko na zewnątrz, ale również w otoczeniu gdzie sygnał GPS jest słaby.

Monitorowanie Seltik Sp. z o.o.

Jedną z najważniejszych zalet naszej firmy jest współpraca z jedną z największych Stacji monitorowania w Polsce. Szczególnie skutecznym i najtańszym środkiem zabezpieczenia mienia jest tzw. system monitoringu, oparty na profesjonalnych systemach alarmowych i wyspecjalizowanych grupach interwencyjnych.

W skład systemu monitoringu wchodzą nowoczesne układy elektronicznej,  przewodowej transmisji sygnałów , przekazujących napływające z terenu informacje ze stref dozorowanych przez układy elektroniczne do stacji monitorowania.

Monitoring Wizyjny Seltik Sp. z o.o.

 • Informacje te są automatycznie rejestrowane i natychmiast przekazywane grupom interwencyjnym w terenie ze wskazaniem obiektów, w których nastąpiło naruszenie dozorowanych stref. Zadaniem grup interwencyjnych jest dotarcie do obiektu w godzinach szczytu w czasie nie dłuższym niż 15 minut, natomiast w godzinach nocnych do 5 minut.
 • W zależności od systemów zainstalowanych u użytkowników, napływające z terenu do zbiorczych stacji komputerowych informacje mogą mieć różny charakter, a mianowicie sygnalizują:
 • napad, gdy użytkownik systemu wyzwoli przycisk antynapadowy stacjonarny lub przycisk przenośnego układu radiowego,
 • włamanie, sabotaż,
 • pożar, zalanie wodą, ulatnianie się gazu.

profesjonalny monitoring kamery wieże mobilnego monitoringu, agencja ochrony Warszawa

Naszym priorytetem jest aby klienci Klienci decydujący się na współpracę z naszą firmą osiągali najwyższy poziom korzyści i satysfakcji z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

zabezpieczenia techniczne warszawa