Zdalny Dostęp

zdalny dostep

Seltik Zdalny Dostęp

Seltik sp. z o.o. jest pionierem na rynku Security w segmencie zdalnej kontroli dostępu, która jest oparta na nowoczesnych zamkach lub kluczach elektronicznych firmy Abloy. Zdalny dostęp daje Klientowi możliwość bez kluczowego zamknięcia bądź otwarcia drzwi, jak również minimalizuje koszty dodatkowej obsługi przy polityce asysty kluczy.

Seltik zdalny dostęp jest połączony z usługą monitoringu wizyjnego jak również z dodatkowym wsparciem patroli interwencyjnych. Przy tej usłudze klient ma pewność solidnego zamknięcia mechanicznego drzwi poprzez karty kontroli dostępu lub poprzez kontakt z operatorem Centrum Monitorowania Seltik. Ciekawym rozwiązaniem są również klucze elektroniczne Abloy Protec 2 (Elektromechaniczne klucze  ABLOY PROTEC 2 CLIQ są elementem weryfikacyjnym  w systemie kontroli dostępu opartym na technologii CLIQ. Komunikacja klucza z zamknięciem CLIQ jest szyfrowana i tylko podwójna weryfikacja, zarówno po stronie zamka jak i klucza, zapewnia możliwość uzyskania dostępu.), oraz kłódki elektroniczne.

kontrola dostępu
zdalny dostęp

Abloy Protec 2 Qlic Swp – elektromechaniczne kłódki ABLOY PROTEC 2 CLIQ stanowią jedno z możliwych do wykorzystania zamknięć  w systemie kontroli dostępu opartym na technologii CLIQ. Komunikacja z kluczem CLIQ jest szyfrowana i tylko podwójna weryfikacja, zarówno po stronie kłódki jak i klucza, zapewnia możliwość uzyskania dostępu.

systemy kontroli dostępu
zamek zdalnego dostępu

Naszym priorytetem jest aby klienci Klienci decydujący się na współpracę z naszą firmą osiągali najwyższy poziom korzyści i satysfakcji z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

zdalny dostęp systemy kontroli dostępu