Mobilna wieża do monitoringu

Wykorzystanie wieży mobilnej

Place budowy, parkingi dla maszyn, imprezy masowe, fabryki – wieża mobilna SELTIK TOWER sprawdzi się w ochronie każdego obiektu. Dzięki analizie obrazu nasze centrum monitoringu może skutecznie zadbać o bezpieczeństwo każdego obiektu bez konieczności wdrażania instalacji kamer czy przepłacania za ochronę fizyczną.
Specjalna konstrukcja odporna na czynniki atmosferyczne jest stabilna, a po rozłożeniu mobilna wieża osiąga wysokość do 7metrów. Wieża wyposażona jest m. in. w kamery termowizyjne, kamery IP a co najważniejsze głośniki służące do komunikacji z obiektem natychmiast po pojawieniu się zagrożenia. Konfiguracja wyposażenia każdej wieży jest dostosowywana do potrzeb i wymagań klienta a także specyfiki chronionego obiektu.

Wieże mobilne – zdalna ochrona obiektu

Kolejnym ważnym czynnikiem zdalnej ochrony obiektu za pomocą monitoringu wizyjnego przy wykorzystaniu wieży CCTV jest wsparcie zmotoryzowanego patrolu interwencyjnego który w sytuacjach zagrożenia kiedy zdalne próby zatrzymania intruza nie pomogą przybywa na miejsce.

mobilna wieża monitorująca Warszawa
Wieża mobilna Seltik

Maszt z kamerami to nie tylko ochrona ale również zapis nagrań na dysku co ma duże znaczenie przy pojawianiu się różnego rodzaju incydentów w ciągu dnia kiedy analityka w wieży jest wyłączona. Istnieje możliwość odtworzenia nagrań po czasie w celu weryfikacji zdarzeń co ma znakomite zastosowanie np. Na imprezach masowych.
Kolejnym dodatkiem do mobilnej wieży jest możliwość instalacji na telefonie klienta aplikacji która umożliwi mu podgląd z kamer zainstalowanych na mobilnej wieży SELTIK TOWER przez 24h.
Mobilna wieża CCTV to sprawdzone urządzenie do zmniejszanie kosztów ochrony fizycznej i wyeliminowania potrzeby instalacji kamer stacjonarnych czy innych zabezpieczeń technicznych.
Dzięki urządzeniu mobilny monitoring wizyjny jest możliwy do realizowania na każdym obiekcie zapewniając przy tym zdalną ochronę obiektu.