Mobilna wieża CCTV- Maszt z kamerami

Maszt z kamerami CCTV

Mobilna wieża CCTV SELTIK TOWER do bardzo szybkiego uruchomienia punktu monitoringu wizyjnego/zdalnej ochrony . Zaprojektowana w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa placów budowy, krytycznej infrastruktury krajowej lub dowolnego miejsca, w którym wymagany jest monitoring bez dostępu do źródła zasilania lub instalacja kamer stacjonarnych jest utrudniona.

Mobilny maszt z kamerami

Mobilny maszt z kamerami jakim jest wieża CCTV SELTIK TOWER zapewnia ochronę na najbardziej specyficznych obiektach np. Przy budowie torowisk gdzie wraz z postępem prac materiały oraz sprzęt budowlany przewożone są każdego dnia, w takich okolicznościach idealnym rozwiązaniem w celu zapewnienia ochrony staje się wieża na kółkach którą klient może przewozić wraz z postępem prac bez konieczności przyjazdu serwisu. Dodatkowym atutem mobilnej wieży z kamerami jest możliwość wyposażenia jej w panele fotowoltaiczne co sprawia że nie wymaga podłączenia do źródła zasilania a to sprawia że wieża SELTIK TOWER może monitorować dosłownie wszędzie niezależnie od warunków zewnętrznych zapewniając przy tym zdalną ochronę obiektu.
Kolejnym ciekawym aspektem wieży monitorującej jest możliwość dołożenia specjalnego agregatu który ładując wieże według odpowiednio dopasowanego harmonogramu również sprawia że może ona monitorować obiekty o każdej porze roku niezależnie od pogody.

Inteligentne kamery monitoringu

Wysokiej klasy kamery z analityką ruchu, głośniki audio wspierane przez zmotoryzowane patrole interwencyjne skutecznie eliminują potrzebę stosowania kosztownej ochrony fizycznej, kilkukrotnie zmniejszając koszty zabezpieczeń bez uszczerbku na niezawodności.
Przewagą monitoringu wizyjnego realizowanego za pomocą mobilnej wieży wysuwającej maszt z kamerami jest pełna mobilność oraz zapewnienie podglądu z kamer dla klienta 24 na dobę co umożliwia mu zdalną kontrolę sytuacji na obiekcie a także zapis nagrań na dysku co sprawia że każde zdarzenie można odtworzyć w celu weryfikacji