Mobilne Wieże Monitorujące – Bezpieczny Plac Budowy

Mobilne wieże CCTV to znakomite rozwiązanie zapewniające ochronę obiektu jakiekolwiek rodzaju. Wieże CCTV mogą być również wykorzystywane do monitorowania imprez masowych z racji na w pełni autonomiczne własne zasilanie panelami fotowoltaicznymi mobilne wieże zapewnią działanie w jakimkolwiek miejscu. Mobilne maszty z kamerami mają na wyposażeniu również akumulatory co pozwala na działanie wieży nawet w trudnych warunkach pogodowych nie zakłócając prawidłowego funkcjonowania mobilnych wież CCTV. Usługa mobilnego monitoringu wizyjnego realizowanego za pomocą przenośnych wież CCTV zapewnia znaczne zmniejszenie kosztów ochrony fizycznej, dzięki gotowości zmotoryzowanego patrolu interwencyjnego usługa jest wspierana mobilną ochroną fizyczną. Na wieżach CCTV jest również głośnik co umożliwia wydawania zdalnych komunikatów głosowych przez operatorów stacji monitorowania.
Dzięki innowacyjnym zastosowaniom intruz który zakłóci spokój na obiekcie gdzie stoi mobilna wieża Seltik od razu już wie że jest obserwowany i grozi mu ujęcie co powoduje wycofanie i uniknięcie ewentualnych dewastacji czy aktów wandalizmu.
Wieża CCTV może być przestawiana bezpośrednio przez klienta dzięki łatwemu montażowi. Mobilna wieża Seltik może służyć również jako uzupełnienie ochrony fizycznej.