Mobilne Wieże Monitorujące – Ochrona/Monitoring Placu Budowy

Ochrona placu budowy jest szczególnie trudna do zrealizowania ze względu na ciągle zmieniające się warunki otoczenia a także lokalizacje. Ważne jest nie tylko zabezpieczenie materiałów budowlanych ale także maszyn czy osób wykonujących dany kontrakt. Dobrym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa na placu budowy jest wykorzystanie monitoringu wizyjnego realizowanego za pomocą mobilnej wieży.
Mobilne wieże monitorujące pozwalają na monitorowanie miejsc, w których zastosowanie klasycznego monitoringu wizyjnego jest niemożliwe lub bardzo trudne. Łatwa w transporcie mobilna konstrukcja sprawia, że system mobilnej wieży Seltik może zostać uruchomiony szybko natychmiast po złożeniu zamówienia na zabezpieczenie budowy. Urządzenie jakim jest mobilny wieża CCTV pozwala uniknąć zbędnych instalacji kamer czy też konieczności zatrudniania ochrony fizycznej która często na budowach nie sprawdza się jako odpowiednia usługa.
Jakość usługi określa najbardziej zadowolenie klienta który korzysta z mobilnych wież monitorujących, poniżej treść,

Długo szukałem skutecznej agencji ochrony, która oferuje swoim klientom nieco więcej od innych. Firma ochroniarska Seltik Security jest taka. Ich usługa w postaci wież mobilnych rewelacja! Znacznie mniejszym kosztem niż klasyczna ochrona jestem w stanie zwiększyć poziom bezpieczeństwa na placu budowy. Nie potrzebuję już pracownika do pilnowania w nocy. Wieża mobilna wraz z połączeniem do operatora monitoringu sprawdza się w 100%.