Mobilny Monitoring Wizyjny SELTIK TOWER

Monitorowanie obiektów bez montażu kamer stacjonarnych stało się możliwe i bardzo wygodne. Dzięki urządzeniu SELTIK TOWER istnieje możliwość monitorowania każdego rodzaju obiektu. Dzięki mobilności urządzenia uruchomienie usługi może być zrealizowane w ciągu kilku godzin niezależnie od miejsca i rodzaju obiektu.

Urządzenie SELTIK TOWER sprawdza się doskonale na inwestycjach budowlanych gdzie rozłożenie ewentualnego okablowania do kamer stacjonarnych jest kłopotliwe oraz stwarza ryzyko uszkodzenia kabli przez maszyny budowlane w trakcie wykonywania prac.
Dzięki zaawansowanej technologii wieża posiada w swoim wyposażeniu wszystkie niezbędne czynniki m.in. Internet co sprawia że klient po zamówieniu urządzenia SELTIK TOWER nie musi martwić się o całą otoczkę związaną z montażem standardowego monitoringu.

Wieża mobilna SELTIK TOWER poprzez wysokiej jakości kamery wyposażone w analitykę obrazu a także termowizję która pozwala na bardzo dokładną weryfikację zagrożenia na obiekcie przez operatora stacji monitorowania SELTIK może w pełni zastąpić agenta ochrony zapewniając wysokiej klasy bezpieczeństwo na obiekcie lub też w przypadku kilku posterunków ochrony ograniczyć ich ilość  eliminując potrzebę wykonywania obchodów pracowników ochrony w trudno dostępnych miejscach co powoduje zmniejszenie kosztów związanych z ochroną fizyczną.