Ochrona Budowy – Monitoring – Mobilne Wieże CCTV

Skorzystanie z usługi ochrony wieżami mobilnymi monitoringu CCTV od Seltik Security to gwarancja profesjonalizmu, jakości i niezawodności.
Nasza usługa monitorowania wież mobilnych CCTV jest idealna dla różnorodnych branż i obiektów, takich jak budowy, imprezy masowe, magazyny, parkingi czy centra handlowe.
Wieże Mobilne Seltik to znakomite rozwiązanie do zastosowania tymczasowego monitoringu wizyjnego w miejscach gdzie niema dostępu do zasilania.
Innowacyjne rozwiązania w wieżach CCTV pozwalają na skuteczną ochronę a także weryfikacje prac na budowie czy też zapisu nagrań, dzięki kamerom wysokiej jakości obraz jest widoczny również w nocy.
Maszt na mobilnej wieży dzięki swojej wysokości umożliwia dostrzeżenie na kamerach najbardziej ukrytych punktów co sprawia że mobilny monitoring wizyjny Seltik Tower staje się wysokiej jakości niezawodnym sprzętem zdalnej ochrony a dzięki panelom fotowoltaicznym również samowystarczalnym system monitorowania. Dzięki swojej mobilności system mobilnej wieży Seltik pozwala na rozpoczęcie ochrony budowy czy też innich punktów natychmiast po złożeniu zamówienia.
Mobilna wieża CCTV Seltik sprawdzi się więc do ochrony nawet przy budowie dróg, torów, wiaduktów czy też farm fotowoltaicznych zapewniając przy tym podgląd z kamer i zapis rejestru z nagrań.