Mobilna Wieża Z Kamerami – Ochrona Placu Budowy – Ochrona Farm Fotowoltaicznych

Mobilne wieże do monitoringu są bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm budowlanych w celu podniesienia bezpieczeństwa obiektu. Rozwiązanie które oferuje wieża cctv to również znakomity sposób do monitorowania farm fotowoltaicznych czy tez turbin wiatrowych. Jeśli w danym miejscu pracuje wieża monitorująca obiekt staję się bezpieczny dzięki zapisowi ewentualnych nagrań. Wieża z kamerami może stać w każdym miejscu obejmując monitoringiem i ochraniając dowolne obiekty. Kamerami na wieży wizyjnej dzięki termowizji sprawdzą się w każdych warunkach. Ochrona wieżą mobilną cctv to również oszczędność gdyż monitorowanie masztem z kamerami jest dużo tańsze niż ochrona fizyczna a zdalna ochrona wieżą monitorującą do monitoringu wizyjnego jest również skuteczna. Mobilna wieża CCTV cały czas podnosi jakość na rynku ochrony a dzięki panelom fotowoltaicznym sprawia że niema miejsca gdzie nie można by użyć monitoringu/ochrony. Usługa wizyjna/zdalna ochrona to rozwiązanie tanie jak i skuteczne.
Dzięki przesyłowi danych monitoringu wizyjnego możliwa jest rozbudowa wieży mobilnej o dodatkowe kamery na oddzielnych słupach poza wieżą co sprawia że monitorowany może być bardzo duży teren nie zostawiając luk w ochronie.
Panele fotowoltaiczne to również ekologiczna metoda które sprawia że Mobilne wieże stają się ekologicznym produktem zgrywając się z koncepcją przy budowie farm fotowoltaicznych.