Ekonomiczna Ochrona – Wieże Monitorujące

Usługę monitoringu wizyjnego polecamy klientom, dla których stacjonarna ochrona fizyczna to za mało oraz takim, którzy chcieliby podnieść poziom bezpieczeństwa, ale bez stałego dozoru agentów ochrony. Odpowiednie połączenie analityki obrazu systemu telewizji dozorowej i systemu nagłośnienia pozwala Operatorowi natychmiast zareagować na alarmy. Personalne komunikaty kierowane do osoby nieupoważnionej, przebywającej na terenie chronionym z wysoką skutecznością powstrzymują dalsze akty wandalizmu. Usługa może być realizowana w formie wideo-weryfikacji lub jako wirtualny patrol zarówno na kamerach stacjonarnych jak i przy użyciu mobilnej wieży z kamerami.
Wideo-weryfikacja pozwala operatorom w chwili odebrania sygnału z obiektu o wkroczeniu intruza w obszar terenu objętego monitoringiem na wydanie komunikatu głosowego za pomocą specjalnego głośnika zamontowanego na obiekcie w przypadku nie ustąpienia wysyłają na miejsce zmotoryzowany patrol interwencyjny. Każdy obiekt wymaga indywidualnych procedur które wspólnie wypracowujemy z naszymi klientami.
Wirtualny patrol- usługa zdalnego połączenia operatora centrum stacji monitorowania z systemem kamer zainstalowanym na obiekcie lub też z mobilną wieżą wyposażoną w kamery. Sprawdzenie stanu obiektu polega na obserwacji obrazu z kamer i porównanie ich z wzorcowym obrazem i ocenie zagrożeń.
W przypadku stwierdzenie zagrożeń operator podejmuję procedurę uzgodnioną wcześniej z klientem.
Usługa monitoringu wizyjnego to doskonały sposób ochrony zarówno dla obiektów użyteczności przez 24 jak i zamkniętych obiektów lub też tymczasowych inwestycji budowlanych w tym przypadku doskonale sprawdza się mobilna wieża wysuwająca maszt z kamerami która może być wyposażona w dodatkowe akumulatory oraz panele fotowoltaiczne dzięki czemu nie wymaga stałego zasilania.
Monitoring Wizyjny realizowany za pomocą mobilnej wieży z kamerami czy też stacjonarnych kamer to pewne innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie bezpieczeństwa podnoszące jakość ochrony na każdym obiekcie.