Monitoring Wizyjny- Zdalna Ochrona

Wideo weryfikacja alarmów pochodzących z chronionego obiektu stanowi idealne zastąpienie agentów ochrony w celu zmniejszenie kosztów oraz ograniczenia ryzyka ludzkiego błędu. Monitoring Wizyjny SELTIK który poprzez zdalne łączenie się z obiektem operatora stacji monitorowania pozwala na weryfikację sytuacji na obiekcie w przypadku pojawienia się zagrożenia, operator dzięki głośnikom zamontowanym uprzednio na obiekcie może natychmiast wydać komunikaty głosowe ostrzegawcze jeżeli intruz nie ustępuje na miejsce jest wzywany patrol interwencyjny oraz odpowiednie do zagrożenia służby.
Monitoring Wizyjny poza ochroną obiektu pozwala również na zdalne zamykanie/otwieranie drzwi lub szlabanu według określonych wcześniej procedur po uprzedniej weryfikacji (osób, aut lub innych czynników zewnętrznych) czy też według określonych wcześniej godzin.
Usługa zdalnej ochrony za pomocą kamer z analityką może być świadczona na kamerach stacjonarnych zamontowanych na obiekcie lub też przy użyciu mobilnej wieży SELTIK TOWER wysuwającej maszt z kamerami. Mobilna wieżą CCTV posiada kompleksowy sprzęt który pozwala dokładnie zabezpieczyć obiekt usługą zdalnej ochrony.
Usługa monitoringu wizyjnego sprawdza się doskonale na obiektach zamkniętych w tym przypadku zaleca się ochronę poprzez analitykę z kamer (wykrycie intruza w strefie chronionej ) a także obiektach ciągłego ruchu np. Osiedlach czy firmach produkcyjnych gdzie obiekt żyje 24h na dobę w tych przypadkach znakomicie sprawdza się ochrona poprzez wirtualne patrole o określonych godzinach (operator stacji monitorowania łączy się z kamerami na obiekcie aby dokonać weryfikacji stanu obiektu).
Monitoring wizyjny SELTIK świadczony za pomocą kamer stacjonarnych lub też mobilnej wieży CCTV SELTIK TOWER zarówno w wariancie ochrony za pomocą kamer z analityką jak i wideo-obchodów umożliwia klientowi zdalny podgląd do sytuacji na obiekcie przez 24h.
Mobilna wieżą z kamerami może być również wyposażona w panele fotowoltaiczne co umożliwi monitorowanie obiektów na których jest problem z zasilaniem co uniemożliwia klasyczną usługę monitoringu wizyjnego.