Maszty Z Kamerami-Mobilne Wieże CCTV

Dzięki innowacyjnym technikom ochrona obiektu stała się możliwa bez agentów ochrony przebywających na obiekcie. Urządzeniem które sprawdza się lepiej od klasycznych metod ochrony jest mobilna wieża z kamerami posiadającymi analitykę ruchu.
Seltik Tower to wieża mobilna CCTV, która monitoruje wizyjnie różnego rodzaju obiekty. Składa się z kamer IP (opcjonalnie termowizyjnych) z nowoczesną analityką obrazu. Mobilna wieża jest również wyposażona w głośnik oraz reflektor który oświetla teren. Przy konfiguracji wieży możemy zastosować różne opcje ustawień. Maszt wieży wysuwa się na wysokość ok. 7 metrów. Mobilna wieża uzbrojona jest w automatykę oraz solidny akumulator o dużej mocy.
Zasilanie urządzenia SELTIK TOWER może być realizowane za pomocą paneli fotowoltaicznych co sprawia iż wieża CCTV może stać w dowolnym miejscu niezależnie od czynników zewnętrznych pracować 24h. W przypadku kiedy na obiekcie jest stałe źródło prądu mobilna wieża może być wpięta na stałe lub doładowywana agregatem.
Mobilna wieża sprawdza się doskonale do ochrony placów budowy dodatkową korzyścią jest fakt że umożliwia ona podgląd w telefonie klienta w celu np. kontroli dostaw czy obecności pracowników itp. Całość nagrań z wieży CCTV jest zapisywana na dysku co również podnosi bezpieczeństwo obiektu. Nad zdalną ochroną w przypadku kiedy ona nie wystarcza czuwa patrol interwencyjny który po pojawieniu się zagrożenia na monitorowanym obiekcie dokonuje interwencji.