Zdalna Ochrona-Monitoring Wizyjny

Czym jest ochrona zdalna obiektu

Śledzenie materiału wideo z monitoringu jest trudne i czasochłonne. Wymaga dużej siły roboczej. Monitoring wizyjny realizowany za pomocą analityki z kamer to rozwiązanie, które pozwala zminimalizować koszty związane z całodobowym nadzorem. Dzięki zastosowaniu algorytmów możliwa jest sprawna analiza nagrań wideo przy użyciu filtrów. Można je dostosować do konkretnych potrzeb klienta, dzięki czemu są jeszcze bardziej wydajne.
Monitoring wizyjny polega na odbieraniu, rejestrowaniu i reagowaniu na sygnały pochodzące z lokalnych systemów telewizji przemysłowej (CCTV). Obrazy z kamer przesyłane są do Centrum Monitorowania, gdzie Operator może obserwować obszar objęty ochroną. Dzięki temu możliwe jest szybkie wykrycie okoliczności wskazujących na istnienie zagrożenia dla osób i mienia oraz możliwości powstania szkód.

Zdalna ochrona obiektu przy pomocy kamer cctv

Usługa zdalnej ochrony może być realizowana zarówno na kamerach stacjonarnych jak i przy użyciu mobilnej wieży wysuwającej maszt z kamerami. W przypadku usługi realizowanej mobilną wieża CCTV na obiekcie nie jest wymagane zasilanie gdyż mobilny maszt z kamerami może mieć na wyposażeniu panele fotowoltaiczne.
Usługa monitoringu wizyjnego jest realizowana w oparciu o głośnik co umożliwia skuteczne świadczenie zdalnej ochrony.
Ochrona za pomocą monitorowania sprawdza się na każdego rodzaju obiekcie wypierając coraz bardziej klasyczną ochronę fizyczną zmniejszając przy tym koszty.
Ochrona wizyjna to również zapewnienie podglądu z kamer na telefonie klienta a także zapis nagrań na dysku zgodnie z potrzebami Zleceniodawcy.