Mobilna wieża CCTV- Ekonomiczna Ochrona

Mobilna wieża CCTV SELTIK TOWER dzięki innowacyjnemu wyposażeniu zapewnia nie tylko ekonomiczny środek zdalnej ochrony połączonej z monitoringiem wizyjnym jak i przy konfiguracji z panelami fotowoltaicznymi staje się urządzeniem przyjaznym środowisku czyniąc usługę w pełni ekologiczną gdyż cały system monitoringu działa dzięki energii słonecznej. Mobilna wieża z panelami słonecznymi znakomicie sprawdzi się do ochrony realizacji gdziekolwiek ona jest gdyż warunki zewnętrzne czy media przestają mieć jakikolwiek wpływ na zabezpieczenie obiektu.
Seltik Tower to nie tylko skuteczna, wysokiej jakości ochrona mienia inwestycji, budowy, składu materiału, parku maszynowego etc. ale m.in. możliwość zdalnego podglądu, zarządzania postępu prac w danej lokalizacji, potwierdzeniem zgodności dostawy z zamówieniem itp.
Wieża CCTV SELTIK TOWER to wysokiej klasy techniczna odpowiedź i realna oszczędność wobec konwencjonalnej ochrony fizycznej przy czym ogranicza do minimum czynnik ludzkiego błędu zwiększając poziom ochrony obiektu.
Mobilna wieża wysuwająca maszt z kamerami SELTIK TOWER zapewnia kompleksową ochronę klienta włącznie z zapewnieniem na terenie całego kraju przyjazdu Patrolu Interwencyjnego na każde wygenerowane przez system oraz zweryfikowane przez operatora Stacji Monitorowania zdarzenie alarmowe.
Dla ceniących swój czas – mobilny monitoring wizyjny SELTIK daje możliwość zlecenia wprowadzenia harmonogramu uzbrojenia i rozbrojenia alarmu Seltik Tower zdalnie przez Operatora Stacji Monitorowania Wideo Seltik.