Mobilna wieża z kamerami

SELTIK Tower to zaawansowana technologicznie wieża zapewniająca monitorowanie wizyjne wszelkiego rodzaju obiektów. Zdalna ochrona wspierana jest patrolami interwencyjnymi.
Cały system monitoringu można zainstalować i w pełni uruchomić w ciągu zaledwie kilku minut, zapewniając natychmiastową ochronę obiektu, bez okablowania i bez prac instalacyjnych.
Mobilna wieża SELTIK TOWER wyposażona jest w szereg niezbędnych urządzeń zapewniających kompleksowy monitoring wizyjny. Mobilną wieże monitorującą można ustawić w dowolnym miejscu, lub przenieść w zależności od bieżących potrzeb. Dzięki lekkiej, mobilnej konstrukcji zmienia ona sposób postrzegania monitoringu jako elementu skomplikowanej infrastruktury.
Wieża może być wyposażona w panele fotowoltaiczne co sprawia iż staje się ekologicznym monitoringiem wizyjnym. Urządzenie SELTIK TOWER sprawdza się znakomicie jako system
zabezpieczeń na placach budowy, tymczasowych parkingach maszyn budowlanych, jako stały system obserwacji np. składowiska odpadów lub złomu, lub na wszelkiego rodzaju eventy (koncerty, imprezy gminne) zapewniając zarówno możliwość nagrań z monitoringu jak i zdalną ochronę obiektu czy podgląd online na telefonie klienta przez 24h z wydarzeń na obiekcie. Mobilna wieża dzięki swojej innowacyjności może w pełni zastąpić na chronionym obiekcie agenta ochrony.