Połączenie Ochrony Fizycznej Z Monitoringiem Wizyjnym

Monitoring wizyjny – skuteczna ochrona

Połączenie ochrony fizycznej z usługą monitoringu wizyjnego jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów które do prawidłowego funkcjonowania potrzebują agenta ochrony jednak koszt utrzymania stacjonarnej ochrony staje się dla nich zbyt wysoki. Połączenie usług umożliwia zmniejszenie kosztów zachowując bieg życia obiektu, przykładem może tu być zmniejszenie ilości agentów ochrony na miejscu za pomocą wideo-patroli przeprowadzanych przez zewnętrzną stacje monitorowania o określonych porach lub też objęcie niektórych stref obiektu analityką gdzie stacja monitorowania otrzymuje sygnały o wkroczeniu w strefę chronioną. Ta opcja jest idealnym rozwiązaniem dla klientów z kilkoma agentami ochrony na jednym obiekcie którzy w znaczący sposób chcą zredukować koszty.
Dla obiektów gdzie usługę świadczy jeden agent ochrony dobrym rozwiązaniem jest zmniejszenie godzin jego pracy np. W ciągu dnia gdzie do obowiązków ochrony należy obsługa czy też osobista weryfikacja osób, towarów, maszyn znajdujących się na obiekcie usługę świadczy agent ochrony natomiast w godzinach zamknięcia obiektu ochrona przechodzi na tryb zdalnego monitoringu wizyjnego realizowanego za pomocą analityki ruchu czy też wirtualnych- obchodów.

Ochrona fizyczna – monitoring wizyjny

Usługa monitoringu wizyjnego w połączeniu z ochroną fizyczną może być realizowana na każdego rodzaju obiekcie: osiedlach mieszkaniowych, fabrykach, parkingach, placach budowy czy biurowcach.
Monitoring wizyjny może być realizowany na kamerach stacjonarnych lub też za pomocą mobilnej wieży SELTIK TOWER wysuwającej maszt z kamerami.