Mobilna wieża monitorująca-Maszt z kamerami

Nowoczesna mobilna wieża SELTIK TOWER to doskonała alternatywa dla klasycznej usługi dozoru i ochrony w miejscu bez dostępu zasilania. Dzięki integracji kamer CCTV ze Stacją Monitorowania Alarmów SELTIK skutecznie wykrywa nieprawidłowości na chronionym terenie i pozwala na podjęcie odpowiednich działań natychmiast po pojawieniu się zagrożenia. Mobilną wieżę CCTV można łatwo zainstalować, a w razie potrzeby zmienić jej położenie tak, by jak najlepiej dostosować system monitoringu wizyjnego do zmieniających się wymagań zapewnienia bezpieczeństwa terenu.
Mobilna Wieża monitorująca SELTIK TOWER to rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie monitoringu CCTV oraz zdalnej ochrony. Lekka, mobilna konstrukcja umożliwia działanie na obszarach, na których dotychczas zapewnienie profesjonalnej ochrony oraz monitoringu wizyjnego było utrudnione, bądź wymagało dużych nakładów finansowych. Wysuwający się na 7 metrów maszt z kamerami CCTV umożliwia podgląd najbardziej specyficznych obiektów.
Wieżę monitoringu można uruchomić bardzo szybko. Jest to ważne, gdy chcemy np. Obserwować to, co dzieje się na placu budowy od samego początku mając od razu zapewnioną zdalną ochronę obiektu. Mobilna wieża monitoringu CCTV jest produktem kompleksowym, dzięki niej możemy monitorować cały obszar w promieniu 200 metrów dookoła (360°) niej.
Mobilne wieże SELTIK TOWER mogą być wyposażone również w niezależne zasilanie panelami solarnymi. Pozwala to na nieprzerwaną pracę bez konieczności ładowania wieży czy też zapewniania stałego zasilania zapewniając zdalną ochronę obiektu 24h.