Wieża monitorująca- Bezprzewodowy monitoring wizyjny

SELTIK TOWER mobilna, bezprzewodowa, wieża alarmowa z funkcją weryfikacji wideo. To wszechstronne rozwiązanie monitorujące zapewnia zabezpieczenie obiektów użytkowych i placów budowy, gdzie niezbędny jest czasowy monitoring oraz zdalna ochrona. Wieża monitorująca wyposażona w najnowocześniejsze technologie wprowadza elastyczność w obszarach, w których nie jest dostępna żadna otaczająca infrastruktura. Wieża zapewnia mobilne rozwiązanie montażowe nie trzeba poświęcać czasu na pracochłonną instalację klasycznych systemów wizyjnych, aby zapewnić bezpieczeństwo obiektu. Rozwiązania mobilne to realna oszczędność czasu, środków oraz znacznie wyższy komfort pracy. Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu, kamery na wieży SELTIK TOWER mogą wykrywać niechciane osoby lub pojazdy. Wideo-weryfikacja pozwala na szybką ocenę sytuacji i podjęcie stosownej decyzji. Wysyłanie grupy interwencyjnej jest realizowane tylko wtedy, kiedy takie działanie jest naprawdę potrzebne. Krótko mówiąc, nie tylko monitoring, ale także właściwa i szybka reakcja zdalnej ochrony świadczonej przez stację monitorowania SELTIK.
Mobilną wieżę można łatwo zainstalować, a w razie potrzeby zmienić jej położenie tak, by jak najlepiej dostosować system do zmieniających się wymagań zapewnienia bezpieczeństwa terenu.
Wieża monitorująca poza zdalną ochroną to również możliwość podglądu z kamer na telefonie Zleceniodawcy umożliwiając mu kontrolę sytuacji na obiekcie online a także zapis nagrań z monitoringu na dysku. SELTIK TOWER to bezprzewodowy monitoring wizyjny który w każdym miejscu zapewni zastąpienie ochrony fizycznej zapewniając przy tym monitoring wizyjny obiektu.