Wieża z kamerami – monitoring budowy

Mobilne wieże CCTV dzięki swojej innowacyjności w dziedzinie przenośnego monitoringu umożliwiają zdalne monitorowanie terenu budowy. Wieże CCTV Seltik Tower mogą stanąć w dowolnym miejscu w zależności od zapotrzebowania zapewniając nadzór nad prowadzonymi pracami. Dzięki wyposażeniu w panele fotowoltaiczne mobilne wieże Seltik Tower nie potrzebują zasilania co sprawia że stają się niezastąpionym sprzętem monitorującym. Klienci korzystający z mobilnych wież mogą sprawdzać zdalnie dostawy materiałów a także weryfikować wykonaną pracę. W przypadku nagrań wieże CCTV posiadają dyski które pomogą w odnalezieniu potrzebnych zapisów monitoringu z wieży. Dzięki mobilnemu masztowi CCTV Seltik staje się możliwe połączenie usług ochrony, zdalnego monitorowania a także weryfikacji prac o dostępu do nagrań dla klienta.
Mobilne wieże Seltik to innowacyjny sprzęt który sprawdza się w dowolnym miejscu dzięki swojej autonomiczności może stanąć w środku lasu za dala od miejsc zamieszkiwanych. Panele zamontowane na wieżach z kamerami zasilają mobilną wieże a akumulatory służą do podtrzymania napięcia w mobilnej wieży w nocy.
Mobilne wieże CCTV to znakomite urządzenia dla korzystania dla firm z branży budowlanej: farm, elektrowni, dróg, parkingów czy też innych. Wieża CCTV Seltik sprawdza się w każdych warunkach zapewniając ochronę i monitoring w jednym.