Zmniejszenie kosztów ochrony fizycznej monitoringiem wizyjnym

Cena usług ochrony

Koszty ochrony fizycznej stają się coraz wyższe a znalezienie odpowiedniej kadry ludzkiej która zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa na obiekcie robi się coraz trudniejsze. Idealnym rozwiązaniem problemu jest zmiana systemu ochrony na bardziej innowacyjne rozwiązania takie jak monitoring wizyjny. Usługę zdalnej ochrony można dopasować do potrzeb klienta oraz specyfiki obiektu. Monitoring wizyjny może być realizowany za pomocą kamer z analityką ruchu gdzie każde przekroczenie wirtualnej linii wywołuje alarm na stacji monitorowania lub też za pomocą wirtualnych patroli gdzie operator stacji monitorowania dokonuje obchody o określonych porach łącząc się z poszczególnymi kamerami zainstalowanymi na obiekcie. Ważną częścią usługi monitoringu wizyjnego jest zamontowany na obiekcie głośnik który pozwala operatorowi wydawać komunikaty głosowe już w pierwszej chwili po pojawieniu się intruza w strefie monitorowania. Usługa zdalnej ochrony zmniejsza koszty a także eliminuje ryzyko ludzkiego błędu takie jak zaśnięcie czy zlekceważenie zagrożenia lub też celowego działania na niekorzyść zabezpieczonego mienia.

Optymalizacja ceny ochrony – zdalny monitoring

Zdalne monitorowania mimo iż opiera się na elektronice może być także realizowane bez konieczności zasilania na obiekcie gdyż w takich przypadkach niezawodna staję się mobilna wieża SELTIK TOWER. Wieżą monitorująca może być wyposażona w panele fotowoltaiczne lub też w dodatkowe akumulatory które wystarcza okazjonalnie doładowywać zewnętrznym agregatem.

Mobilne wieże monitoringu

Usługa monitoringu wizyjnego zarówno realizowana za pomocą mobilnej wieży CCTV SELTIK TOWER jak i kamer stacjonarnych to poza zapewnieniem ochrony przed czynnikami zewnętrznymi również zapewnienie nagrań na dysku oraz podgląd online z kamer dla klienta co znacznie poprawia bezpieczeństwo na obiekcie w godzinach jego życia.
Innowacyjne rozwiązania takie jak monitoring wizyjny coraz bardziej przekonują do siebie klientów z branży SECURITY co widać po rosnącej liczbie obiektów zabezpieczonych monitoringiem wizyjnym stacjonarnym czy też mobilną wieża CCTV SELTIK TOWER.